סדנאות בקונסטלציה משפחתית

 

 אנאבין פילון וולדימיר דמיטרייב  פיתחו בהולנד שיטת טיפול מצליחה "חיזוק החוסן  הפנימי" המשלבת קונסטלציה משפחתית עם אקופונקטורה.

אנאבין היא  NLP- and hypno-therapist* ממוצא הולנדי, שנולדה וגדלה במושב נס עמים.

ביחד עם בן זוגה ולדימיר דמיטרייב רופא רוסי , אקופונקטוריסט שכתב מספר ספרים בנושא, הם פיתחו שילוב ייחודי של קונסטלציה משפחתית עם איבחון רפואי וטיפול בדיקור.

 

 זה עובד אצל כל בני המשפחה

באופן טבעי כל אחד מאיתנו נזקק בחייו לאיזונים והרמוניה.הדבר נכון שבעתיים בחיי המשפחה. לכולנו חשוב שאף אחד מבני המשפחה לא ישכך או יסתגר בעצמו ושיהיה איזון מתאים באחריות שכל אחד מבני המשפחה לוקח על עצמו ביחס לאחרים.

למרות זאת בכל משפחה קורים אירועים המפרים את הרמוניה המשפחתית. אירועים קשים משפיעים במיוחד על הילדים עד כדי כך שילד לוקח לעיתם אחריות  , באופן בלתי מודע , על גורלו של אב או סב במשפחה. הדבר יכול לחולל שינויים אפיגנטיים (  (epigenetic patternsשיועברו לדורות הבאים.

קונסטלציה משפחתית פותחה כשיטה לזיהוי ופתרון שרידים של מערכות משפחתיות שהשתבשו בעבר ולהחזרת ההרמוניה  והאיזונים לחיינו .

 

אתם מוזמנים

בכל סדנא עד 18 משתתפים. לאחר ביצוע סקירת מערכות  האנרגיה בגופנו ע"י ולדימיר (אופציונאלי) וראיון קצר בדבר הנושא שאתה רוצה לבחון אתה מוזמן ע"י אנאבין לבחור מבין הנוכחים משתתפים שיגלמו את בני המשפחה/בעלי תפקידים הרלבנטיים לנושא  ולמקמם בחדר כהבנתך.

במהלך הקוסטליישן המשתתפים מפתחים תחושה אינטואיטיבית לרגשות והיחסית ההדדיים ששררו שמשפחה האמיתית . אתה עצמך יושב בצד , אנאבין יוצרת דיאלוג עם ובין  בעלי התפקידים, משנה אם צריך  אופן הצבתם בחדר עד שהאנרגיה הרגשית משתחררת וזורמת שוב.

במהלך רגשי עמוק ולעיתים תת-הכרתי זה, מערך היחסים והרגשות נבחן וניתן לפתור את הנושא הבעייתי.

 

 

בשיטה זו אנאבין פילון כבר עזרה לאלפי לקוחות שחוו מגוון גדול של בעיות ותחלואים שנבעו מטראומות שעברו על בני המשפחה בדורות קודמים.