אקופונקטורה ואיבחון אנרגטי

 ולאדימיר דמיטרייב הוא רופא ספורט רוסי בעל מוניטין בינלאומי כאקופונקטוריסהקוריאנית  וההודית. בין השאר עבד  בגרמט המיישם טכניקות של האקופונקטורה הסינית, ניה שנים ונטל שם חלק במספר מחקרים בתחום איבחון וטיפול אנרגטי.
חיבר כמה ספרים בהם משתף את הקוראים בידע ובתובנות שרכש במהלך 25 השנים שעוסק בנושא.

 מהי אקופונקטורה ?

אקופונקטורה היא שיטה להמרצת הגוף לבצע ריפוי עצמי באופן טבעי ולשפר בכך את תפקוד הגוף. הדבר נעשה ע"י דיקור במחטים זעירות וע"י גירוי ע"י חום או שדה חשמלי של נקודות דיקור המשפיעות על ערוצי האנרגיה בגופנו : הלו הם המרידיאנים הערוכים בתבנית קבועה לאורך גופנו וע"פ העור.
 ערוצי אנרגיה אלה מתפקדים כנהרות שמשקים ומזינים את רקמות הגוף . מחסום במרידיאן כמוהו כסכר העוצר את זרימת האנרגיה ועלול להביא לסוגים שונים של בעיות רפואיות ופסיכולוגיות.  הדיקור   בנקודת דיקור ספציפית פותח את החסימה ומאפשר חידוש של זרימת האנרגיה דרך המרידיאנים.

טיפול באקופונקטורה יכול לפיכך  לעזור לאיברים הפנימיים בגוף לתקן מוקדים של חוסר איזון ולעורר את מערכת העצבים לשחרר כימיקלים  בשרירים, עמוד השדרה ובמוח.
הפרשת חומרים אלה תעמעם את תחושת הכאב או תעורר הפרשה של כימיקלים אחרים והורמונים המשפיעים על מערכת הויסות הפנימית בגוף.
האקופונקטורה משפרת את האיזון האנרגטי והביוכימי בגופנו ,כתוצאה מכך מתעוררות יכולות הריפוי העצמי של גופנו ומתחולל שיפור בהרגשתנו הפיזית והנפשית.

השילוב הייחודי
כל משתתפי סדנת הקונסטלציה המשפחתית יוכלו להיבדק ע"י ולדימיר. מדובר בבדיקת רמות האנרגיה ,  מידע זה  התורם לתובנות  ולאפקטיביות של הקונסטלציה המשפחתית.
לגבי מספר מוגבל  של משתתפים יתאפשר לקבל טיפול דיקור מלא לאחר הסדנא. השילוב הייחודי של הסרת מחסומים פיזיקליזם ואנרגטיים בעזרת הדיקור ביחד עם ריפוי  דפוסי רגשות ע"י קונסטלציה משפחתית יכול לטפל ביעילות רבה במגוון רחב של בעיות.

.